Запитуйте! Відповідаємо!

В цьому розділі для отримання відповіді Ви можете залишати свої запитання.

17 коментарів до Запитуйте! Відповідаємо!

 1. Володимир Павлович коментує:

  Доброго дня !
  Я сільський голова села. Село наше з населенням 8500 чол.
  Підскажить будь ласка як ви виришили питання відкриття ДШМ?
  фінансується з якого бюджету?
  Щиро буду вдячний за відповідь.

  • admin коментує:

   Доброго дня!
   З метою забезпечення всебічного розвитку дітей, Голинська сільська рада направила звернення в Калуську РДА та районну раду з проханням відкрити ДШМ, при цьому зобов’язалась зі своєї сторони та за власні кошти забезпечити школу необхідними приміщеннями, інвентарем. Також з сільського бюджету частково надавали субвенцію районному бюджету на утримання ДШМ. Калуська РДА та начальник відділу культури Молдавчук Т.М. підтримали нашу ідею та активно включились в реалізацію даного проекту. Районна рада на наше звернення прийняла рішення про відкриття ДШМ, виділила частину коштів на її утримання, а обласна рада також частково надала субвенцію районному бюджету на придбання музичного інвентаря. Таким чином спільними зусиллями в 2010р. вдалося відкрити Голинську дитячу школу мистецтв, за що щиро вдячні всім. Школа мистецтв фінансується з районного бюджету.

 2. ArteWort коментує:

  Чи не вважаєте ви,що використовуєте не практичний і не цікавий веб ресурс для місцевого населення. Ваш сайт не має ніякого оформлення і дуже багато багів. Власне мені цей сайт виглядає, як домашня робота з інформатики учня 11 класу. Раджу вам над цим задуматись. І прийняти міри щоб туди заходили не тільки працівники адміністрації села а й решту жителів.

  • admin коментує:

   Доброго дня!
   Офіційний веб-сайт Голинської сільської ради створений в першу чергу для розширення можливості спілкування органу місцевого самоврядування із громадськістю, вдосконалення нашої роботи та вирішення проблем громади села Голинь.

   • ArteWort коментує:

    broshniv.com.ua зверніть увагу) То є сайт) у Вас не більше ніж блог)

    • admin коментує:

     Дорого дня. Вказаний Вами веб-ресурс скоріш за все не є офіційним веб-сайтом селищної ради. Наш веб-сайт створений для надання офіційної інформації, який не включає комерційну та рекламну продукції. Сілька рада працює над вдосконаленням і відкрита до коструктивних пропозицій.

 3. Мар'яна коментує:

  Доброго дня, я жителька с. Голинь. Мене цікавить питання яке відноситься до покращення доріг у селі. Прошу особливу увагу приділити вул. Грінченка. Дана дорога за довжиною не велика однак по ній кожного дня проходить безліч людей, дітей та проїжджає не мало транспорту, а по такій дорозі в сприятливу погоду пройти не можливо не говорячи про дожчову. На даній частині дороги немає жодного нормального клаптика , там скрізь ями та калюжі. Буду вдячна якщо дане звернення не залишиться без уваги тим паче в бюджеті на 2013 рік с. Голинь є пункт в якому прописано суму на покращення доріг.

  • admin коментує:

   Доброго дня!
   Діяльність Голинської сільської ради як органу місцевого самоврядування завжди спрямована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громади с.Голинь, в т.ч. постійного здійснення ремонту доріг комунальної власності. Не винятком стане і поточний рік, оскільки в сільському бюджеті передбачені кошти на здійснення їх поточного ремонту, в т.ч. вказаної Вами догроги вул.Грінченка.

 4. секретар Кривоозерської сільської ради коментує:

  Доброго дня !
  Я секретар сільської ради. Село наше з населенням 300 чол.
  Підскажіть будь ласка як ви виришили питання видачі дублікатів свідоцтв права власності на житлові будинки? Чи розробляли Положення про порядок їх видачі?Щиро буду вдячна за відповідь

  • admin коментує:

   Доброго дня! З приводу порушеного Вами питання Державна реєстраційна служба України в листі від 15.01.2013р. №12-06-15-13 роз’яснила умови видачі дублікатів втрачених або зіпсованих документів. До 1 січня 2013р. оформлення права власності на нерухоме майно з видачею свідоцтва про право власності проводилося, зокрема, органами місцевого самоврядування відповідно до Тимчасового положенням про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, яке втратило чинність з 01 січня 2013 року.
   Припинення повноважень органів місцевого самоврядування щодо оформлення права власності на нерухоме майно з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно не є наслідком припинення в цілому діяльності таких органів, а тому в разі втрати або пошкодження такого свідоцтва видачу його дубліката здійснює відповідний орган місцевого самоврядування.
   Укрдержреєстр також звертає увагу на те, що державні реєстратори прав на нерухоме майно наділені повноваженнями з видачі свідоцтва про право власності на нерухоме майно та, відповідно, його дубліката, починаючи з 01 січня 2013 року.
   На підставі вищевказаного, дублікат свідоцтва про право власності на житловий будинок фактично оформляє ОКП “Івано-Франківське ОБТІ”, який також підписує сільський голова, на підставі рішення виконкому Голинської сільської ради про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житловий будинок (з рішенням можна ознайомитись на веб-сайті в розділі “Рішення виконавчого комітету”).

 5. Андрій коментує:

  Які дії зараз відбуваються у нашому селі щодо подій у Києві?

  • admin коментує:

   Жителі села активно підтримують Євромайдан. Збір коштів та відправлення в м.Київ здійснюється через Штаб опору диктатури в м.Калуш по вул.Сівецька, 2. Крім того, значна частина жителів доїжджають в столицю власним транспортом.

 6. Віталій коментує:

  Доброго часу доби!
  скажіть будь-ласка, де зараз мають гуляти наша молодь ??? Коли у нас буде вже нарешті НОРМАЛЬНИЙ клуб для дискотеки ?!!
  і ще одне питання, близько одного року тому, сільський голова казав що у нашому селі буде штучне поле (футбольне), де воно ?!!!

  • admin коментує:

   Добрий день. Скажіть, будь-ласка, що Ви розумієте під поняттям “нормальний клуб для дискотеки”? Яке Ваше бачення щодо зміни існуючого залу для дискотек? Ми чекаємо на пропозиції і готові удосконалювати дозвілля молоді села. Для створення футбольного поля зі штучним покриттям подавалися пропозиції як від учителів фізкультури Голинської ЗОШ, так і від сільської ради для включення в програми Калуської районної та Івано-Франківської обласниої рад. Однак, враховуючи складну соціально-політичну і економічну ситуацію в державі, дані програми не фінансуються як і більшість капітальних видатків. Вирішення питань покращення соцально-культурного розвитку села (в т.ч. дороги, вуличне освітлення, футбульні поля, спортивні та ігрові дитячі майданчики тощо) здійснюється, виходячи із реальних можливостей. Крім того, хотілося б залучати до вирішення даних питань громаду не лише словами, але і реальними діями та співпрацею.

 7. Віталік коментує:

  Доброго дня. Кілька років тому, нам обіцяли міні стадіон у нашому селі !
  ми розуміємо щодо подій на Сході Ураїни, але питання таке: Чи є це у планах розвитку нашого села ?!

  • admin коментує:

   Доброга дня. У п.6 Програми соціально-економічного, культурного розвитку та благоустрою села Голинь на 2015 рік, затвердженої рішенням сесії №838 від 24.12.2014р., пердбачено необхідність встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків в нашому селі. Однак, у зв’язку з складним економічним становищем в країні, в т.ч. через фактично неоголошену війну на Сході України, кошти на фінансування даного заходу в бюджеті не передбачені.

 8. admin коментує:

  Доброго дня. Наші молоді люди дійсно здібні та обдаровані, тому сільська рада завжди намагається для них створити належні умови. Так, для прикладу, в 2010р. в селі відкрито дитячу школу мистецтв (65 учнів) і кожного року з сільського бюджету виділяються кошти на її розширення (станом на сьогодні – 180 учнів, проводиться капітальний ремонт приміщень адмінгромадського будинку для облаштування навчальних класів, планується відкрити театральний відділ); в 2011р. проведено благоустрій сільського стадіону; кожного року з сільського бюджету виділяються кошти на підтримку нашої футбольної команди (в середньому по 10тис.грн. в рік). Безумовно, те, що зроблено чи робиться – добре, але багато чого ще слід надолужити і є над чим працювати. Так, в планах відкриття спортивної школи, ремонт сільського стадіону, встановлення спортмайданчиків тощо.

  Що стосується міні-поля зі штучним покриттям, то про його ціну сьогодні важко говорити, оскільки майже втричі зріс курс долара, а відповідно і вартість матеріалів, ціни залежать також і від матеріалу покриття, його товщини тощо. Так, в минулому році 1м.кв. штучної трави коштував в середньому 270грн., гумового покриття – 388грн. (товщина 1см.), 422грн. (товщина 1,5см.), вартість розмітки 3078грн. + вартість встановлення твердої підоснови, огорожі, зарплата та інші витрати підрядної організації. Таким чином вартість міні-поля 25х15м. коштувала в минулому році в середньому від 150 до 200тис.грн.

  Думаю, що, якщо громадськість долучиться до співфінансування такого роду проекту, сільська рада буде готова виділити не лише половину, але й більшу суму коштів. Варто також зазначити, що в Україні діють різноманітні грантові програми, за допомогою яких можна реалізовувати такого роду проект, але для цього необхідна активна участь самої громади. Тому, якщо в громаді є молоді активні люди, які мають велике бажання облаштувати міні-поле зі штучним покриттям чи мають інші цікаві ідеї, і готові прикласти свої зусилля для їх реалізації, сільська рада буде це підтримувати і допомагати. /заступник сільського голови, Віктор Кавин/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*