ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ВІЛЬНОГО ПІДВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ АДМІНГРОМАДСЬКОГО БУДИНКУ

Орендодавець Голинська сільська рада повідомляє про проведення о 10.00 год 01.04.2016 в приміщенні адміністративно-громадського будинку за адресою с.Голинь, вул.600 річчя Голиня, 18, конкурсу на право укладання договорів оренди вільного підвального приміщення адміністративно-громадського будинку за адресою с.Голинь, вул.600 річчя Голиня,18.
Всі бажаючі прийняти участь у конкурсі, повинні до 28.03.2016 включно повідомити про свій намір укласти договір оренди, а саме скерувати заяву про укладення договору на адресу Голинської сільської ради.
Заява повинна обов’язково містити пропозицію про цільове використання об’єкту оренди.
Умовами конкурсу є:
-стартова орендна плата відповідно до орендної ставки 8 відсотків в рік від вартості майна, визначеної незалежною експертною комісією.
– ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням без права передачі в суборенду;
– дотримання вимог експлуатації об’єкта;
-компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації (у разі відсутності бюджетного фінансування таких витрат).
-ужиття заходів для захисту навколишнього середовища з метою дотримання екологічних норм експлуатації об’єкта;
-створення безпечних та нешкідливих умов праці.
Основним критерієм визначення переможця є найбільший розмір орендної плати у разі обов’язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.
Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі . Якщо учасник конкурсу вже подавав заяву про оренду, яка стала підставою для оголошення конкурсу, після оголошення конкурсу він подає нові пропозиції (новий проект договору) відповідно до умов конкурсу.
Відомості про учасника конкурсу:
а)для учасників, які є юридичними особами:
-документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
– копії установчих документів ;
– відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
– довідку про учасника конкурсу про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
б) для учасників, які є фізичними особами;
– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлено довіреність , видану представнику фізичної особи;
– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;
– декларацію про доходи.
Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу (відображається в проекті договору оренди).
Додаткові пропозиції до договору оренди, варіанти поліпшення орендованого майна.
Пропозиції щодо гарантії сплати орендної плати (відображається в проекті договору оренди умова: « у випадку несплати орендної плати протягом одного місяця договір підлягає розірванню»).

Конкурсна комісія

Опубліковано у Регуляторна політика. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*