В ШКОЛАХ ГОЛИНЯ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК (+фото)

Як зазвичай, травневі дні у кожного з нас асоціюються із останнім дзвоником, випускними вечорами, завершенням навчального року та початком літа… Не винятком був і цьогорічний місяць. Так, 29 травня в Голинській ЗОШ прозвучав останній дзвоник, а 30 травня відбувся випускний вечір для 23 одинадцятикласників, які вже йдуть у самостійне доросле і дійсно нове життя, де мають приносити користь країні і суспільству.

31 травня в Голинській ДШМ також відбувся випускний для 5 учнів та зустріч з випускниками школи, які навчаються у вищих мистецьких закладах. Як завжди, усі хвилювались, ділились враженнями. Під супровід художніх номерів звучали настанови та побажання а також нагороджували грамотами, і десь далеко в душі залишилась тривога за наше майбутнє.

На жаль, ми вже звикли, що в Україні йде війна, що багато людей втратило рідних, свої домівки, а в багатьох школах Сходу уже не звучать дзвоники. Ми вже звикли до тривожних новин, і, якщо б не призов та мобілізація, багато хто б і забув про трагедію, яка спіткала нашу землю та нашу неньку Україну. Багато політиків уже розпочали передвиборчі політичні програми, і мабуть, думають, що ми забули, що вони обіцяли, що робили, як вводили нас в оману. Тож пам’ятаймо навчальні та життєві уроки минулого року, щоб побудувати своє майбутнє на основі правди, добра та справедливості, і тоді прийде Божа благодать, мир, добробут та злагода в суспільстві.

Ми покладаємо свої надії на нашу молодь та наших випускників. Тож дорогі випускники, навчайтесь, творіть, живіть та працюйте на благо своєї сім’ї, родини та Батьківщини. Щиро бажаємо Вам щастя та добра, здоров’я та любові, наснаги та творчих здобутків, а також знайти свою особливу життєву стежину. Нехай Вас охороняє Матір Божа та оберігає Ваші чисті, щирі душі!

Опубліковано у Оголошення\новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*