ГУРТКОВА РОБОТА В ГОЛИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Пошукова та краєзнавча робота має важливе значення в процесі виховання учнів, сприяє розвитку їх творчих інтересів, розширює світогляд школярів, формує їх активну громадянську позицію, спонукає вести здоровий спосіб життя. Саме з цією метою вже другий рік поспіль при Голинській ЗОШ І-ІІІ ступенів діє туристично-краєзнавчий гурток Калуської філії ОДЦТКУМ під керівництвом вчителя школи Ярослава Ягіловича.
Гурток є найбільш гнучкою формою здобування нових позашкільних знань шляхом вивчення, дослідження та збору матеріалів про природу рідного краю, організації роботи з екологічного вихо-вання, формування у школярів вмінь та навичок природоохоронної діяльності, розвитку розуміння прекрасного в природі, розвитку творчих здібностей, вивчення особливостей господарської діяльності рідного краю (промисловості, сільського господарства, транспорту тощо), перспектив розвитку цих галузей із наступними висновками.
Так, для прикладу, вивчаючи Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» в травні місяці гуртківці взяли активну участь в очищенні від скла та сміття плеса річки Середня. Опісля старанно виконаної роботи, школярі на практиці мали змогу застосувати свої уміння та навички розведення різних типів вогнищ, приготувавши запечену у фользі картоплю із салом. Було дуже смачно… Учні отримали незабутні враження, які запам’ятаються їм на все життя. Таке вдале поєднання навчання, суспільно-корисної роботи та дозвілля сприяє розвитку громадської свідомості школярів, національного патріотизму, адаптації до виживання у складних умовах природного та соціального середовища.
Ярослав ЯГІЛОВИЧ,
вчитель Голинської ЗОШ І-ІІІст.

Опубліковано у Оголошення\новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*